Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Tři výhry v řadě

20. 9. 2019

sokol.jpgOP: Úvod sezóny se nám nepovedl, když jsem dvakrát prohráli, ale už se nám dýchá lépe. Z posledních třech zápasů máme 9 bodů, z toho jsme dvakrát hráli na hřišti soupeřů.

Nejprve nás čekal zápas v Úsilném kde domácí těží z malého hřiště a jsou tam hodně nebezpeční. Nám se povedlo eliminovat jejich největší zbraně, dlouhé auty a standardní situace a naopak se nám povedlo hned v prvním poločase 3x skórovat. Ve druhé půli se obraz hry moc nezměnil a postupně se nám povedlo navyšovat skóre až na konečných 6:1 pro naše barvy. Domácí vstřelili branku z pokutového kopu. 

Poté nás čekal první domácí zápas proti Lokomotivě B a my jsme nechtěli zklamat domácí fanoušky. Utkání se hrálo hodně bojovně, ale bylo vidět i hodně pohledných akcí. Nakonec se nám povedlo hned třikrát skórovat a zaslouženě vyhrát v poměru 3:0.

Poslední zápas náš tým odehrál na Rudolfově proti místní rezervě. V minulém ročníku nás tým z Perštátu doma porazil 6:1 a u nich 2:0, takže bylo co vracet. Do karet nám nehrál ani fakt, že jejich A tým zápas odehrál již v sobotu a my tam hráli až v neděli. Jak se později ukázalo, nevadilo to. Náš tým hrál na hranici svých možností, každý makal jeden za druhého a to nakonec rozhodlo celý zápas. V první půli náš tým poslal do vedení Jan Horský, kdy jsme si vytvořili pořádný závar před brankou soupeře a Horský dorážel míč těsně před brankovou čarou. Domácí vystřelili na branku jen jednou, ale zato pořádně. Škaroupka míč vytěsnil konečky prstů těsně nad břevno. Ve druhé půli náš tým pokračoval v aktivní hře a to se nám vyplatilo. Po lajně přešel dva hráče Horský a krásným přízemním centrem našel ve vápně Pilného a ten věděl co s míčem - 0:2. Domácí pak přidali, ale naše obrana pracovala precizně a i kluci v útoku dobře podrželi míče a tak nakonec zápas dopadl 2:0 pro Žaby.