Úvod sezóny se nám nepovedl

30. 8. 2019

sokol.jpgVstup do nové sezóny se nám nepovedl. Vlivem dovolených a zranění některých hráčů ještě z minulé sezóny, nám nedává moc prostoru se sestavou zahýbat popřípadě zaměnit posty, navíc první tři zápasy hrajeme na venkovních hřištích.

První zápas jsme prohráli s Jankovem B na hřišti v Dubném. Zde se nám vůbec nepovedl začátek utkání, kdy po 18. minutách svítilo na tabuli skóre 4:1. Po dalším obdržené brance došlo ke změně na postu brankáře a poté se už hrála vyrovnaná partie. Nám se povedlo ještě stáhnout náskok na 5:3, ale následně při snaze se pokusit o zázrak a uhrát remízu, náš tým ještě v 89. minutě bohužel jednou inkasoval.

Druhý zápas byl opět venkovní a to na hřišti Borku. Tentokrát byl první poločas s z naší strany daleko lepší, byť jsme ho prohráli 1:0. Hrálo se ve třiceti stupních a to možná rozhodlo i celý zápas. Domácí neustále prostřídávali svoje hráče, a drželi se v tempu. V 83. minutě bylo skóre ještě přívětivé 2:0, ale pak nám i došly síly a nakonec z toho byla prohra 4:0. Nedá se nic dělat, snad se naše řady brzy doplní o marody a dovolenkáře, poté by mohlo být už veseleji.